Responsive image
Laboratuvar Tezgahları

Laboratuvarlarınızın projesi ve tezgahları güvenilir ellerde. Tezgah Sistemleri üretiminde firmamız tecrübesiyle kullanıcılarını son derece memnun etmektedir. Laboratuvar ortamlarına ve șartnamelerine uygun șekilde üretim yapılmaktadır. Yetkin ve tecrübeli ekibimiz büyük kaliteli laboratuvar sistemlerini zamanında teslim edebilmektedir.

Responsive image
Orta Tezgah

Orta tezgah, genellikle yaş analizlerin yapılması için tasarlanmış çalışma yüzeylerinde yüksek kimyasal dayanım gösteren endüstriyel seramik malzeme kullanımı ile laboratuara ortamlarının vazgeçilmez çalışma alanıdır. Ar&Ge, kalite kontrol, enstrümental ve mikrobiyoloji laboratuarlarında kullanıcılara fonksiyonel ve optimum çalışma alanları yaratır. Orta tezgahlar çift taraflı kullanım imkanı ile çalışma alanlarının efektif kullanılabilmesinde önem arz eden elemanlardır. Yıkama üniteleri orta tezgahtan pleksiglass meteryalden bir seperatör ile ayrılmaktadır. Yıkama üniteleri standart olarak laboratuvar tipi musluk, acil göz duşu ve kurutma askılığı ile sizlere sunulmaktadır.

Responsive image
Kenar Tezgah

Standartlar dahilinde oluşturulmuş kenar tezgahlar, size birçok cihazın rahatlıkla yerleştirilebileceği ergonomik çalışma alanları sağlar. Moduler yapısı ile sınırsız tasarım imkanı sağlar. Gaz vanaları, yıkama üniteleri, raf sistemleri, elektrik sistemleri ile geniş çalışma alanları yaratır. Asma dolap alternatifleri ile depolama alanlarını iki katına çıkarma imkanı sunar. Minimumda 24 saat kimyasal dayanımlı çalışma yüzeyleri ile birlikte tasarlanmalıdır.

Responsive image
Yıkama Ünitesi

Yıkama, banyo ve boyama işlemlerinin gerçekleştirildiği yıkama üniteleri kimyasal kontaminasyonun ve kaza riskinin yüksek olduğu bölgelerdir. Yıkama üniteleri, riskler göz önüne alınıp yönetmelikler çerçevesince dizayn edilerek risk unsurları minimize edilmelidir.

Responsive image
Çalışma Yüzeyleri

Yüzey seçimleri, çalışılan kimyasallar ve mekanik dayanımları baz alınarak kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmelidir. GLAB :Elektron bombardımanı ile kürlenmiş (E.B.C.) yüzeye sahip kompakt laminat, renkli kimyasal dayanımlı yüzeyin alt kısımı siyah renkli kraft kağıt kullanılarak üretilmektedir. 16±1 mm kalınlığında 305 cm’ye kadar eksiz kullanım imkanı sunar. %37 Hidroklorik asit ve %33 Sülfirik asit ve çözücü kimyasallarla yapılan testlerde 24 saat dayanım sağladığı gözlenmiş TS 438-2 standartları gereği sertifikalandırılmıştır. (Belgeler için lütfen irtibata geçiniz) Yıkama tezgahlarında müşteri talebine bağlı olarak modül etrafı 25x25 mm epoksi resin su tutucu ile profil uygulanabilmektedir.

Responsive image
Laboratuvar Kurulum Hizmetleri

Alanında uzman ekibimiz ile birlikte, laboratuvar kurmak isteyen müşterilerimize, firmamız güvencesi ile kaliteli ve hızlı bir şekilde, laboratuvar kurulumu hizmeti sunuyoruz.